General Conditions

Renovaitor.com offers you, the users, renovaitor.com and its related services under the condition that you accept all our stipulated terms, including these Service Conditions and all related policies.

Thank you for using Renovaitor.com's image creation and stock photography services ("Services"). These Service Conditions ("Agreement") explain your rights regarding visuals created by the Service and other assets you create ("Assets"), your use of the Services, and other important matters such as arbitration. Please read carefully.We have a privacy policy that summarizes how we process your data. This Agreement is entered into by renovaitor.com Inc. and the legal entity or person ("Customer") who accepts these terms, and it governs the Customer's access to and use of the Services.

This Agreement takes effect when presented to the Customer and when they begin to use the Services ("Effective Date") or start to receive or distribute Assets. These terms may be updated from time to time and presented again to the Customer. Continued use of the Services implies acceptance of the updated terms. If you do not accept the Agreement, please stop using the Services.

Other documents referenced here, including the Community Rules listed below, may bind the Customer's use of these Services.

1. Hizmet Kullanılabilirliği ve Kalitesi

Hizmetleri sizin için daha iyi hale getirmek amacıyla sürekli olarak geliştiriyoruz. Hizmetler, Varlıkların sanat stili, Varlıkları oluşturmak için kullanılan algoritmalar ve Müşterinin kullanabileceği özellikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere değiştirilebilir ve değiştirilebilir. Hizmetlerin kalitesi, istikrarı, çalışma süresi veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir garanti verilmemektedir. Lütfen Hizmetlerin veya Varlıkların herhangi bir özelliğine herhangi bir bağımlılık yaratmayın. Hizmete olan bağımlılığınızdan kaynaklanan herhangi bir zarar için size veya alt müşterilerinize karşı sorumlu olmayacağız.

Hem Hizmetler hem de Varlıklar, Müşteriye "OLDUĞU GİBİ" ESASIYLA, herhangi bir sınırlama olmaksızın, UNVAN, İHLAL ETMEME, SATILABİLİRLİK veya BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK garantileri veya koşulları dahil olmak üzere, açık veya zımni HERHANGİ BİR GARANTİ VEYA KOŞUL OLMAKSIZIN sağlanmaktadır. Varlıkları kullanmanın veya yeniden dağıtmanın uygunluğunu belirlemekten ve Hizmetlerin kullanımıyla ilgili her türlü riski üstlenmekten yalnızca siz sorumlusunuz.

renovaitor.com, Hizmetlere erişiminizi istediği zaman ve herhangi bir nedenle askıya alma veya yasaklama hakkını saklı tutar. Hizmetleri rekabet araştırması için kullanamazsınız. Hizmetlerde veya Varlıklarda tersine mühendislik yapamazsınız. Hizmetler aracılığıyla Varlıklara erişmek, bunlarla etkileşimde bulunmak veya Varlıklar oluşturmak için otomatik araçlar kullanamazsınız. Kayıtlı hesap başına Hizmetleri yalnızca bir kullanıcı kullanabilir. Hizmetlerin her kullanıcısı yalnızca bir hesaba sahip olabilir. Hizmet Koşullarımıza ilişkin şikayetleri veya bildirilen ihlalleri araştırma ve yasa dışı faaliyet şüphelerini kolluk kuvvetlerine, düzenleyicilere veya diğer üçüncü taraflara bildirmek ve kullanıcı profilleri, e-posta adresleri, kullanım geçmişi, gönderilen materyaller, IP adresleri ve trafik bilgileri ile ilgili olarak bu kişi veya kuruluşlara gerekli veya uygun her türlü bilgiyi ifşa etmek dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun gördüğümüz her türlü işlemi yapma hakkımızı saklı tutarız.

2. Yaş Gereksinimleri

Hizmetlere erişerek, en az 16 yaşında olduğunuzu ve ülkenizdeki asgari dijital rıza yaşını karşıladığınızı onaylarsınız. Ülkenizde Hizmetlere erişmek için yeterince büyükseniz, ancak şartlarımızı kabul etme yetkisine sahip olacak kadar büyük değilseniz, ebeveyniniz veya vasiniz sizin adınıza şartlarımızı kabul etmelidir. Lütfen ebeveyninizden veya vasinizden bu şartları sizinle birlikte okumasını isteyin. Ebeveyn veya yasal vasi iseniz ve ergenlik çağındaki çocuğunuzun Hizmetleri kullanmasına izin veriyorsanız, bu koşullar sizin için de geçerlidir ve ergenlik çağındaki çocuğunuzun Hizmetlerdeki faaliyetlerinden siz sorumlusunuz. renovaitor.com, Hizmetlerini PG-16 ve aile dostu yapmaya çalışır, ancak Varlıklar, kullanıcı sorgularına dayalı bir yapay zeka sistemi tarafından oluşturulur. Bu yeni bir teknolojidir ve her zaman beklendiği gibi çalışmayabilir. Varlıkların Müşteri için uygunluğu konusunda hiçbir garanti verilmez.

3. Bilgileriniz

Hizmetleri kullanarak renovaitor.com'a e-posta adresiniz, kullanıcı adınız, fatura bilgileriniz, favorileriniz, görüntü çıktılarınız ve girdiğiniz metin istemleri veya Hizmete yüklediğiniz örnek görüntüler gibi kişisel bilgilerinizi sağlayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizle ne yaptığımızı ve kişisel bilgilerinizle ilgili sahip olduğunuz hakları özetleyen politikamızı aşağıda bulabilirsiniz. Her iki taraf da yürürlükteki tüm veri koruma yasalarına uymayı kabul eder. Tarafların veri gizliliği veya veri aktarımına ilişkin ek şartlar kabul etmesi gerektiği ölçüde, taraflar bu şartları kabul etmek için iyi niyetle birlikte çalışacaktır.

4. Telif Hakkı ve Ticari Marka

Yasaların izin verdiği ölçüde ve siz ve renovaitor.com arasında olduğu gibi, Yüklemelerinizin sahibi sizsiniz ve Astria'nın tüm Oluşturmalara sahip olduğunu kabul edersiniz ve bunun için gerekli atamaları yaparsınız. Astria, bu şartlara ve İçerik Politikamıza uymanız koşuluyla, size bu Türleri çoğaltma ve görüntüleme münhasır haklarını verir ve oluşturduğunuz Türleri yeniden satmayacak, Türleri herhangi bir şekilde kullanmayacak veya bu Türlerde size veya son kullanıcılarınıza karşı herhangi bir telif hakkı iddia etmeyecektir. Şartlarımızı veya İçerik Politikamızı ihlal ederseniz, Nesilleri kullanma haklarınızı kaybedersiniz, ancak açıkça yasa dışı veya kötüye kullanım olmadığı sürece size yazılı bildirimde bulunacağız ve ihlalinizi düzeltmeniz için makul bir fırsat sunacağız. Benzer veya aynı Oluşturmaların başkaları tarafından kendi İstemleri kullanılarak oluşturulabileceğini ve haklarınızın yalnızca oluşturduğunuz belirli Oluşturma için olduğunu anlar ve kabul edersiniz.

5. DMCA ve Yayından Kaldırma Politikası

renovaitor.com, Varlıklarını üretmek için halka açık veri kümeleri üzerinde eğitilmiş bir yapay zeka sistemi kullanır. Bu tür Varlıklar, telif hakkı ile korunan materyallere veya sahip olduğunuz ticari markalara istemeden benzeyebilir. Uluslararası hak sahiplerine saygı duyuyoruz. Telif hakkınızın veya ticari markanızın Hizmet tarafından ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen [email protected] adresine yazın, talebinizi işleme alacağız.

6. Uyuşmazlıkların Çözümü ve Geçerli Hukuk

    İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. SATICI şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, T.C. Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir. Parasal sınıra ilişkin bilgiler aşağıdadır. 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 22 nci maddesinin beşinci ve altıncı fıkralarındaki tüketici sorunları hakem heyetlerinin kararlarının bağlayıcı olacağına ilişkin üst veya tüketici mahkemelerinde delil olacağına ilişkin alt parasal sınır 1.272,19 TL, 1 Ağustos 2003 tarihli ve 25186 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri Yönetmeliğinin 5 inci maddesinin üçüncü fıkrasında, büyükşehir statüsünde bulunan illerde faaliyet gösteren il hakem heyetlerinin uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin alt parasal sınır 3.321,17 TL olarak tespit edilmiştir.

7. Sınırsız Hizmet ve Ücret Sınırlaması

Sınırsız bir plan satın alırsanız, size makul bir şekilde Hizmetlere sınırsız erişim sunmaya çalışacağız. Ancak, kalitenin düşmesini veya diğer müşterilerin kesintiye uğramasını önlemek için sizi sınırlama hakkımızı saklı tutarız.

8. Ödeme ve Faturalandırma

Hizmetleri kullanımınız için size üçüncü taraf bir ödeme hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla fatura kesebiliriz. Üçüncü taraf hizmet sağlayıcısının hizmet şartları geçerli olacak ve ihtilaf halinde bu Sözleşmenin yerine geçecektir. Planınızı istediğiniz zaman iptal etmekte özgürsünüz. Ayrıca, Topluluk Kurallarının ihlali veya Hizmetin diğer uygunsuz kullanımları da dahil olmak üzere herhangi bir nedenle Hizmete erişiminizi sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. İptal veya fesih üzerine, ödenmemiş kullanım ücretleri derhal tahsil edilecektir. Mevcut ödeme dönemi için ücret iadesi yapılmayacak, ancak mevcut ödeme dönemi sona erdikten sonra ücretlendirilmeniz durdurulacaktır. Satın alma işleminden sonraki 14 gün içinde talep edilen iadeler, üçten fazla resim indirilmemişse tam para iadesi için uygundur.

9. Sorumluluğun Sınırlandırılması ve Tazminat

Hizmeti olduğu gibi sağlıyoruz ve bu konuda hiçbir vaat veya garanti vermiyoruz. Size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı herhangi bir kar, kullanım, iyi niyet veya veri kaybından veya arızi, dolaylı, özel, sonuç olarak ortaya çıkan veya örnek teşkil eden zararlardan sorumlu olmayacağımızı anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Hizmeti kullanımınızdan siz sorumlusunuz. Başka birine zarar verirseniz veya başka biriyle bir anlaşmazlığa düşerseniz, biz buna dahil olmayacağız. Başka birinin fikri mülkiyetini bilerek ihlal ederseniz ve bu bize paraya mal olursa, gelip sizi bulur ve bu parayı sizden tahsil ederiz. Avukatlık ücretlerimizi size ödetmek için mahkemeye başvurmak gibi başka şeyler de yapabiliriz. Bunu yapmayın.

10. Çeşitli

  1. 1. Mücbir Sebepler. Taraflardan hiçbiri, doğal afetler, terörizm, ayaklanmalar veya savaş dahil olmak üzere makul kontrolü dışındaki koşulların neden olduğu ölçüde ifadaki başarısızlık veya gecikmeden sorumlu olmayacaktır.
  2. 2. Acente Yok. Bu Anlaşma taraflar arasında herhangi bir acente, ortaklık veya ortak girişim oluşturmaz.
  3. 3. Bölünebilirlik. Bu Sözleşmenin herhangi bir bölümünün geçersiz, yasadışı veya uygulanamaz olması durumunda, Sözleşmenin geri kalanı yürürlükte kalacaktır.
  4. 4. Üçüncü Taraf Yararlanıcıları Yoktur. Bu Sözleşme, açıkça belirtilmediği sürece herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir fayda sağlamaz.
  5. 5. Hayatta Kalma. Bu Sözleşmede yer alan ve makul bir kişinin bu sözleşmenin devam etmesini bekleyeceği bölümler ve yükümlülükler devam edecektir. Özellikle fikri mülkiyet ve gizlilik konuları.

Transform your space with just one click

renovaitor offers a revolutionary AI-powered interior design experience.Experience the future of home design.